KONST / Litografier / Färglitografi 8996148

nr 899 6148

Arvid Widerberg

(1904-1998), Sverige

Färglitografi, Widerberg, Drottningholms slott, 259/360, signerad, -78 mm: 42x50

Arvid Widerberg, svensk målare och grafiker född 1904, Lund, död 1998, Malmö.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 juni 2014
kl 20:02:15

6/6 09:27:10 1      Vinnande bud

Arvid Widerberg

Läs mer om Arvid Widerberg